Ośrodek wypoczynkowy Morska Lenikówka zaprasza Państwa na wypoczynek do miejscowości

 

Mielenko – k / MIELNA.  Mielenko jest małą, wczasową miejscowością; w odległości ok. 800m od domków znajduje się szeroka piaszczysta plaża (nie tak zatłoczona jak w sąsiednim Mielnie), otoczona pasmem wydm,

promenadą leśną idealną na wycieczki piesze i rowerowe wzdłuż linii morskiego brzegu.

 

W odległości 2500m znajduje się miejscowość Chłopy, zaś Mielno – do centrum (odległość ok. 1700m) połączone jest z Mielenkiem szeroką ścieżką pieszo rowerową, od centrum  Mielna dzieli nas zaledwie 15 minut spaceru.

 

 

Gmina Mielno to jedne z najbardziej atrakcyjnych kąpielisk na polskim wybrzeżu. Na turystów czekają szerokie, piaszczyste plaże, morski mikroklimat oraz bogactwo walorów przyrodniczych z krajobrazem wydmowym terenów nadbrzeżnych, lasami i dziesiątym co do wielkości w Polsce jeziorem Jamno. Dzięki sprzyjającym warunkom biofizycznym środowiska i leczniczemu wpływowi morza, w gminie Mielno można znaleźć doskonałe warunki do klimatoterapii, która ma zbawienny wpływ na zdrowie. Gminne kąpieliska zdobyły uznanie w rankingach oceniających czystość plaż i wód, bezpieczeństwo oraz infrastrukturę. Turyści znajdą tu doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji.

IMAG0994 (Copy)
IMAG0994 (Copy)

IMAG0991 (Copy)
IMAG0991 (Copy)

Morska_Lenikówka_2018
Morska_Lenikówka_2018

IMAG0994 (Copy)
IMAG0994 (Copy)

1/8